Bohateron przykładowe kartki

Pobierz

Sortuj wg: ceny rosnąco ceny malejąco nazwy rosnąco nazwy malejąco.Wyślij kartkę do powstańca.. BohaterOn - posłańcy kartek pamięci.. horn.. "Wchodząc na stronę można wybrać jeden z trzech dostępnych projektów kartki - w wariantach: 10 zł (kartka brązowa), 50 zł (kartka srebrna) lub 100 zł (kartka złota)" - napisano, dodając, że "środki w ten sposób zgromadzone zostaną przeznaczone na wydruk oraz przede wszystkim - na bezpośrednią, bieżącą pomoc dla bohaterów walk o stolicę".Akcja pisania kartek i listów do Powstańców Warszawskich, a także nagrody BohaterONy - to elementy IV edycji kampanii "BohaterON - włącz historię!. To ogólnopolski projekt mający na celu upamiętnienie i uhonorowanie uczestników Powstania Warszawskiego oraz przywrócenie pamięci o Powstańcach, ale nie jako grupie, która brała udział w walkach, lecz zwrócenie uwagi na ich .W ramach ogólnopolskiej kampanii BohaterON - włącz historię!. Kartka dla uczestników Powstania Warszawskiego.. Mogła ona przyjąć formę listu, laurki, wiersza własnej twórczości.. "BohaterON - włącz historię!". <3 Sprawdźcie na naszej mapie punktów, gdzie odbierzecie kartkę w swojej miejscowości:.Kartka dla Powstańca.. Już po raz czwarty każdy, kto chce uhonorować uczestników walk o stolicę, może to zrobić, wysyłając kartkę lub list w ramach trwającej od 1 sierpnia do 2 października akcji.Kartki #BohaterON, które możecie wysłać do Powstańców, czekają na Was w całej Polsce!.

Fundacja przekaże kartki Powstańcom.

Kampania jest realizowana przez Fundację Rosa i Fundację Sensoria od 2014 (jeszcze jako Kartka dla Powstańca) roku zgodnie z hasłem Pamięć - Edukacja - Pomoc.BohaterON - włącz historię!. Kubek emaliowany BohaterON 30zł.. Cena: 50.00 zł brutto.. Powstańców Warszawskich dotychczas wyróżniono łącznie 47 osób, firm i instytucji.. to ogólnopolska kampania o tematyce historycznej mająca na celu upamiętnienie i uhonorowanie uczestników Powstania Warszawskiego oraz promocję historii Polski XX wieku.. Pomnij, że….. Zapoznaj się z regulaminem projektu Kartka dla Powstańca.. Jej celem jest upamiętnienie i uhonorowanie uczestników Powstania Warszawskiego poprzez wysłanie im kartek z pozdrowieniami oraz ze słowami podziękowań i uznania.. Wszystkie prace zostały samodzielnie wykonane przez małych pacjentów oddziałów dziecięcych w szpitalach z całej Polski, które biorą udział w projekcie "Kartka dla Powstańca"!. Koszulki BohaterON 70zł.. Akcja "BohaterOn - włącz historię" trwa do 2 października.. Walki nie ominęły także Politechniki Warszawskiej, żołnierzy jej broniących, naucz.Na stronie internetowej znajdują się wybrane zdjęcia oraz biogramy osób, które brały udział w walkach w 1944 roku.. Konkurs Literacki im.. Projekt ten, bazując na historiach powstańców, wzmacnia poczucie .Kafel 4. twój sprawunek wspiera działania kampanii BohaterON.Uczestnik Projektu może wysłać wyłącznie kartkę przez Internet, wykorzystując do tego celu stronę internetową Projektu BohaterON..

dz#BohaterON umożliwia każdemu wysłanie kartki do Powstańca i podziękowanie za bohaterską walkę o stolicę.

check.Kup kartkę dla Powstańca!. Projekt to część ogólnopolskiej kampanii, której celem jest upamiętnienie i uhonorowanie uczestników Powstania Warszawskiego, a także promocja postaw patriotycznych i popularyzowanie historii Polski XX wieku.Kartka i pomoc dla Powstańców Warszawskich.. W tym roku akcja polega nie tyko na pisaniu kartek i listów do Powstańców Warszawskich - przyznane zostaną także wyróżnienia dla osób, firm i instytucji działających na rzecz edukacji i promocji historii Polski XX wieku.Jak informują organizatorzy, do tej pory do Powstańców w ramach akcji wysłano ponad milion kartek, 1,2 miliona złotych przeznaczono na pomoc bezpośrednią.. WESPRZYJ WOLONTARIAT, KUP KARTKĘ!. to ogólnopolska kampania mająca na celu upamiętnienie i uhonorowanie uczestników Powstania Warszawskiego oraz promocję historii Polski XX wieku.. Pobierz, wydrukuj i wypełnij formularz przystąpienia do projektu.. TVP3 Szczecin.. Ciągle nazywają nas bohaterami, a to był zwykły obowiązek - mówiła sanitariuszka z powstania Hanna Stadnik ps..

Wszystkie zebrane kartki zostaną przekazane Powstańcom za pośrednictwem Muzeum Powstania Warszawskiego.Jak więc można było wysłać kartkę?

Dokonaj opłaty w wysokości 10 zł, 50 zł lub 100 zł, która pozwoli nam pokryć koszty wydruku i wysyłki kartek, podtrzymywać dialog pokoleń, a także pomóc Powstańcom Warszawskim.. to projekt mający na celu upamiętnienie i uhonorowanie uczestników Powstania Warszawskiego, a także promocję historii Polski XX wieku.. Krajowy Fundusz na rzecz Dzieci.. Akcja będzie .. ", która rusza w czwartek.. Torba BohaterON 45zł.. Kuknij, jak wesprzeć naszą ferajnę wolontariuszy!Jeszcze do 2 października szkoły i przedszkola mogą zgłaszać swój udział w akcji "BohaterON w Twojej Szkole".. Regulamin projektu.. Dodatkowo umożliwialiśmy wysyłkę kartek online (z limitem 25 słów) za pośrednictwem strony internetowej kampanii BohaterON - włącz historię.. Więcej informacji o kampanii jest dostępnych na stronie: .. Symboliczną datą 1-go sierpnia, w dzień 77. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego, rozpoczyna się kampania BohaterON - włącz historię!Pierwsza edycja kampanii BohaterON w 2016 roku to niemal 100 tysięcy kartek i listów wysłanych do Powstańców Warszawskich.. Zachęcaliśmy do jej samodzielnego wykonania.. NA ZGŁOSZENIA CZEKAMY DO 1 LIPCA 2021!. BohaterON - włącz historię!. Zeskanuj dokument i wyślij na adres: .. Formularz zgłoszeniowy.. Strona: 1.. Jeśli mieszkasz we Wrocławiu, kartkę możesz dostarczyć osobiście do siedziby fundacji.Powstanie Warszawskie było dramatycznym zrywem setek tysięcy warszawiaków..

Jest realizowana od 2016 roku przez dwie wrocławskie organizacje: Fundację Rosa i Fundację Sensoria.BohaterON 2020 - ostatnie dni na wysłanie kartki do Powstańca!

- wyślij kartkę do powstańca.. Włączcie się w akcję.. Opaska silikonowa BohaterON 10zł.. Projekt ma edukować Polaków, bazując na historiach Powstańców, wzmacniać poczucie tożsamości narodowej, krzewić postawy .Można to zrobić za pośrednictwem strony Każda kartka zostanie wydrukowana i w formie tradycyjnej trafi do adresata.. BohaterON - włącz historię!. "Dla nas to tak niewiele.Dla nich… to naprawdę cały świat.". Kartkę można skierować do konkretnego Powstańca Warszawskiego (takie kartki powinny zawierać imię i nazwisko Powstańca wpisane w przeznaczonym do tego polu w formularzu) bądź do anonimowego uczestnika walk o stolicę.W tym roku oprócz ciepłych słów, wyrazów uznania i szacunku kartki niosą pomoc materialną.. każdy może pokazać, że pamięta o uczestnikach walk o stolicę i docenia tych, którzy pielęgnują pamięć o wydarzeniach sprzed lat.. Wspólnie pokażmy, że.Początek akcji "BohaterON — włącz historię".. Wszystkie prace zostały samodzielnie wykonane przez małych pacjentów oddziałów dziecięcych w szpitalach z całej Polski, które biorą udział w projekcie "Kartka dla Powstańca".. Już po raz czwarty każdy, kto chce uhonorować uczestników walk o stolicę, może to zrobić, wysył.BohaterON - włącz historię!. Wyślij kartkę i okaż pamięć powstańcom warszawskim.Kartkę zapakuj do koperty, napisz do kogo jest kierowana (imię i nazwisko Powstańca), naklej znaczek i wyślij na adres: FUNDACJA SENSORIA, BohaterON, ul. Ołtaszyńska 7, 53-010 Wrocław.. KUKNIJ NA ASORTMAN.. Przypominamy, że tak jak w poprzednich edycjach, na podstronie są dostępne biogramy Powstańców..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt